Tööd 2012

Ewert & The Two Dragons / Rock Cafe
Green Christmas 2012 /
Metsatöll / Rock Cafe
Eestimaa Uhkus /
Haridustöötajate “Õnnereis” / Lennusadam
Elephants From Neptune & Murmansk / Von Krahl
Kurt Elling & Estonian Dream Big Band / Jõulujazz 2012 / Nokia Kontserdimaja
Tõnis Mägi, Liidia Mägi, Mirt Mägi ja Eesti Raadio laululapsed Kadri Hundi juhatusel & Siim Aimla ansambel / Jõulujazz 2012 / Jaani Kirik
Anders Jormin, Karin Nelson & Jonas Simonson / Jõulujazz 2012 / Jaani Kirik
Dagö, Toiduklubi / Rock Cafe
Filmimuusika pidu / Von Krahl
Metsatöll / Illusioon /
Slixs / Jõulujazz 2012 / Vene Kultuurikeskus
Tõnu Raadik, Kristjan Kasearu, Anna Darling, Kelli Piksar ja ansambel / Jõulujazz 2012 / Vene Kultuurikeskus
Youn Sun Nah / Jõulujazz 2012 / Nokia Kontserdimaja
Tenfold Rabbit / Iiris / Orelipoiss / R2 Live / Rock Cafe
Chick Corea Trio / Jazzkaar / Nokia Kontserdimaja
Ott Leppland / ETV Live /
Rakett 69
Karolin Kuusiku moeshow
Noortebänd 2012 / 777
Noortebänd 2012 Tallinna eelvoorud / Casablanca
Büroomaailm 20 / Lennusadam
Accept / Rock Cafe
Steve Vai / Rock Cafe
Noortebänd 2012 Tartu eelvoorud / Genialistide klubi
Eesti Vähiliidu heategevuskontsert “Elu ja armastus” / Nokia Kontserdimaja
Tenfold Rabbit / Plaadiesitlus / Nokia Kontserdimaja
Nigel Kennedy / Nokia Kontserdimaja
ABB 20 – TTÜ Aula
TTÜ Tudengkonna 92. sünnipäeva pidu / TTÜ maa-alune parkla
Elephants From Neptune / Sinilind
Dmitry Berlinsky ja Vene Kammerfilharmooniaorkestri kontsert / Nokia Kontserdimaja
Hortus Musicus 40 / Estonia Kontserdisaal
Tallinna Tudengipäevad 2012 / Vabaduse väljak
Iiris / Tavastia /Helsinki
XX Sajandi muusikaeksam – vinüülist mp3ni / Tallinn, Tartu, Pärnu
Lady Gaga / rigging / Eventech
Dagö / üle Eesti
Jaan Tätte / Kaali kraater
Feist / Kadrioru lossi Lilleaias
Greenfest 2012 / Rock Cafe
RHCP / Rigging-kahuritöö / Tallinna Lauluväljak
Dagö / Solarise katuseterrassil
Ewert and The Two Dragons / Amende Villa
Ewert And The Two Dragons / Positivus
Kukerpillid 40 / üle Eesti
Merepäevade Jazziala / Jazzkaar
Õllesummer 2012 Pealava /
Megadeth / Rock Cafe
Nõmme Jaanituli / seadmed E&T
Ewert & The Two Dragons / Rabarock
Red Bull Tourbus / Rabarock
Taak / Välkturnee / Tartu / Viljandi / Pärnu / Tallinn /
Ewert & the Two Dragons / Kivenlahti rock
Samsung Hope Relay / Ewert And The Two Dragons / KUMU Hoov
Alvin Ailey II / Nokia Kontserdimaja
ERKI Moeshow / Kultuurikatel
Showgrupp Vikerkaar / Salme Kultuurikeskus / (seadmed E&T)
JJ Street Kevadkontsert / Salme Kultuurikeskus / (seadmed E&T)
Tudengifest /
Red Bull Tour Bus / Pärnu / Tallinn / Tartu
Ewert & The Two Dragons / Pärnu Endla / Tartu Vanemuise Kontserdimaja
Jazzkaar 2012 / Mere Paviljon (seadmed RGB) / Nokia Kontserdimaja
Michael Buble / rigging / Saku Suurhall / Eventech
Koolitants 2012 Finaal / Nokia Kontserdimaja
Famous Ukulele Orchestra of Great Britain / Nokia Kontserdimaja
Inseneride Moeshow / TTÜ Aula
Mustasch / Rock Cafe
Example / Rock Cafe
Iiris / TMW / Rock Cafe
TTÜ Tudengimaja tehnika
Eurofusioon / TTÜ Aula
Francis Goya / Nokia Kontserdimaja
Eesti Laul 2012 / ETV / Nokia Kontserdimaja
Eesti Tippmodell
Roosad Käärid / RAM
Sky Plus / Otepää MK
R2 Aastahitt / ETV

2011

Harlem Gospel Choir / Nokia Kontserdimaja
The Sun Synphonics / Nokia Kontserdimaja
Dj Fresh / Green Future / Rock Cafe
Pantokraator 30 / Nokia Kontserdimaja
Dave Benton / Erilised Jõulud / Tallinn, Tartu
Raadio Laste Laulustuudio / Jõulujazz / Vene Kultuurikeskus
Voice Messengers / Jõulujazz / Vene Kultuurikeskus
Ana Salazar / Jõulujazz / Vene Kultuurikeskus
Brit Quentin & Estonian Voices / Jõulujazz / Vene Teater
VindProject3 / Jõulujazz / Niguliste Muuseum (asjad)
Moya Brennan / Estonia Kontserdisaal
Andres Mustonen Crossover Quartet / Jõulujazz / KUMU (lisaasjad)
Bugge Wesseltoft / Jõulujazz / KUMU (lisaasjad)
Tuule Kann & Jaak Sooäär / Jõulujazz / Niguliste Muuseum (asjad)
MT Eden Dubstep / Rock Cafe
Ingrid Lukas / Jõulujazz / Tallinna Raekoda
Tsirkusestuudio Folie / Nokia Kontserdimaja
Dagö / Rock Cafe
Vikerkaare sügiskontsert / Salme Kultuurikeskus
Ewert & The Two Dragons / Nokia Kontserdimaja
Judo MM / Tjumen / seadmed RGB
Baltic Session / Nokia Kontserdimaja
Silent Sun / Rock Cafe / seadmed Cuu Club
Ian Anderson / Nokia Kontserdimaja /
Rakett 69 / seadmed Cuu Club
Horse Show 2011 / Saku Suurhall / seadmed E&T Valgus
Judo absoluutkaalu maailmameistrivõistlused / Tjumen, Venemaa 2011 / RGB
TTÜ Tudengkonna 91.aastapäeva pidu / TTÜ ühiselamute parkla / seadmed Cuu Club
Rahvusvaheline muusikapäev. Muusikapreemiad 2011 / Estonia Kontserdisaal / seadmed Cuu Club, E&T Valgus
James Blunt / Nokia Kontserdimaja / rigging
Dhafer Youssef ja Vox Clamantis 15 / Jaani Kirik / seadmed Cuu Club
Tallinn Jazz Weekend / Von Krahl / seadmed Cuu Club, Von Krahl
DJANGO BATES’ SPRING IS HERE (SHALL WE DANCE?) FEAT. JOSEFINE LINDSTRAND / Vene Kultuurikeskus / seadmed Cuu Club
TFW / Kolmlõige / Lutheri kvartal / seadmed E&T
Valgus Linnaruumi kujundajana / seadmed E&T
Terminaator / Kaevurite päev / seadmed Balti Kontsert
Islandi päeva afterparty / Von Krahl / seadmed Cuu Club
Dagö / Vabaduse Laul / Tallinna Lauluväljak / seadmed Eventech
The Sun / Lohusalu / seadmed E&T
Singer Vinger / Turistina Sündinud / seadmed E&T
Dagö tuur / Plaan D / seadmed E&T ja Cuu Club
Smilers / Lohusalu / seadmed E&T
Jazziala / Merepäevad
American Beauty Car Show
The Sun / Õllesummer
ERSO Ilm ja Maa / Nokia Kontserdimaja
Superstaar Live Tuur 2011
ERKI Moeshow 2011
Maailmaküla 2011
JK Kalev 100 / Kalevi staadion
KUMU ÖÖ / KUMU (seadmed Cuu Club, E&T)
Jazzkaare Lõpupidu / Simone Moreno / State Of Zoe / Von Krahl
Richard Bona / Jazzkaar / Nokia Kontserdimaja
Mayra Andrade / Jazzkaar / Nokia Kontserdimaja
Bobby McFerrin / Jazzkaar / Nokia Kontserdimaja
Milk & Jade by Dana Leong / Jazzkaar / Rock Cafe
Funky B Society / Jazzkaar / Rock Cafe
David Liebman Quintet / Raivo Tafenau, Siima Aimla Quintet / Jazzi Aastaauhind / Jazzkaar / Vene Kultuurikeskus
European Jazz Orchestra / Jazzkaar / Vene Kultuurikeskus
Anna Buturlina / Jazzkaar / Vene Kultuurikeskus
Poogie Bell Band / Jazzkaar / Vene Kultuurikeskus
Hedvig Hanson / Jazzkaar / Vene Kultuurikeskus
Taisia Povaliy / Nokia Kontserdimaja
MICHAEL SCHIEFEL / Jazzkaar / Mustpeade Maja
TALVIN SINGH & NILADRI KUMAR / Jazzkaar / Mustpeade Maja
Punkt Tallinn / Jazzkaar / Mustpeade Maja
Tähtede Laul / Nokia Kontserdimaja
Meero muusikal / Rahvusraamatukogu
Dagö / Tartu, Mooste, Tallinn
Inseneride Moeshow
Tudengi eurovisoon 2011
TMW / Jazzkaar & Jazziliit present
Viini Straussi Orkester / Nokia Kontserdimaja
Jägermeister Rock Liiga 2011 / Rock Cafe
ETV Valimisstuudio / ETV
Kylie Minoque / SSH / Eventech
Gruusia Riiklik Ballet / Nokia Kontserdimaja
Epordwerk / Korter
Roosad Käärid / RAM
Skyplus telk / Otepää MK

2010

Pink Floyd T.R.I.B.U.T.E. “Is There Anybody Out There” / Nokia Kontserdimaja
Eestimaa Uhkus / Reaalkool
Muusikal Võlur Oz / Nokia Kontserdimaja
Tafenau kvintett / Vene teater
Macy Gray / Nokia Kontserdimaja
Saatpalu, Tafenau, Rebane / kino Sõprus
Tony Allen / Rock Cafe
Christina Branco / Vene Kultuurikeskus
Liisi Koikson & The Band / Vene Kultuurikeskus
Tribute To Joe Zawinul Vene Kultuurikeskuses
Frank Zinatra 95 / KUMU
Kadri Voorand Trio / KUMU
Junson-Niit-Mazurtchak / KUMU
Mahavok / KUMU
Jõulujazz / seadmed Cuu Club, E&T
Lastekontsert / Vene teater
Take 6 / Kaarli kirik
EFA afterparty / Nokia Kontserdimaja / seadmed Eventech
Jürgen Veber – Tour De Estonia / üle eesti / seadmed Cuu Club, E&T
Aleksander Malinin / Nokia Kontserdimaja
Tortured Soul / Sügisjazz 2010 / Rock Cafe seadmed Cuu Club, E&T
Glenn Miller Orchestra / Nokia Kontserdimaja
Selveri sünnipäev / Tallinna Lauluväljak
Jelena Vaenga / Nokia Kontserdimaja
Lisa Bassenge & Quartet / Sügisjazz 2010 / Vene Draamateater
Lady Gaga / rigging / Soome
Mahavok / Rock Cafe (seadmed Cuu Club)
TTÜ Tudengkonna 90. sünnipäeva PIDU ! (seadmed Cuu Club, E&T)
TTÜ Tudengiteatrite festival (seadmed Cuu Club)
Jaan Tätte ja Marko Matvere / Viimane Tuulevaikne Öö / Nokia Kontserdimaja (seadmed Nokia Kontserdimaja)
Cookies / Pärnu Kuursaal / (seadmed Cuu Club)
Sting / Rigging / SSH
Tanel Padar & The Sun plaadiesitus Rock Cafes (seadmed Cuu Club)
Jaan Tätte / Tallinna Lauluväljak (seadmed E&T)
Viru Folk / Käsmu (seadmed E&T)
Jaan Tätte / Eesti (seadmed E&T)
Terminaator – Tuli&Jää / Summer 2010 / Lauluväljak (seadmed Eventech)
Sun fest / üle Eesti (seadmed Cuu Club, E&T)
American Beauty Car Show / Haapsalu linnus (seadmed E&T)
Disko pole oluline, punk on põhiline / üle Eesti (seadmed E&T)
Maailmaküla / Pirita kloostri varemed (seadmed E&T)
Green Day / rigging / Soome
Rod Stewart / rigging / Tallinna Lauluväljak
Dave Benton – Klassikalised armastuslaulud / Nokia Kontserdimaja
Concha Buika (Hispaania) / Jazzkaar 2010 / Noka Kontsedimaja
Ivo Linna “Tagasi tulevikku – Elu Rokib” / Nokia / Pärnu / Tartu / Jõhvi Kontserdimajad
showgrupp “Vikerkaar” kevadetendus / Salme kultuurikeskus (Cuu Club, E&T)
Mahavok “Meridiaanid” / Vabaduse plats (seadmed Balti Kontsert)
Mahavok “Meridiaanid” / Rock Cafe (Cuu Club, E&T)
Jägermeister Rock Liiga / Rock Cafe (Cuu Club, E&T)
ERKI Moeshow 2010 / Vabaduse väljaku parkla (Cuu Club, E&T)
Jazzkaar 2010 (Cuu Club, E&T)
Jägermeister Rock Liiga / Hollywood (seadmed Cuu Club)
Metallica rigging / SSH
Jägermeister Rock Liiga / Tartu / Illusioon (seadmed Cuu Club)
Jägermeister Rock Liiga / Pärnu Kuursaal (seadmed Cuu Club)
Mahavok / Saaremaa (seadmed Cuu Club, E&T)
Mahavok / Nokia Kontserdimaja (seadmed Cuu Club, E&T, Nokia Kontserdimaja)
Didula / Nokia Kontserdimaja (seadmed E&T, Nokia Kontserdimaja)
Tallinn Music Week / Tapper (seadmed Cuu Club, E&T)
Eurofusioon / Fusioon (seadmed Cuu Club, E&T)
RAM 10 / RAM (sedamed Cuu Club, E&T)
Andru Donalds / Pärnu Spordihall (seadmed E&T)
Chaif / Nokia Kontserdimaja (seadmed Cuu Club, E&T, Nokia Kontserdimaja)
Rammstein rigging / SSH ja Hartwall Arena
Grigori Leps / SSH / (seadmed E&T)
Tätte tuur (seadmed kontserdimajadest)
Venus Club valgustuse värskendus
Rock The Arena (seadmed CuuClub, E&T)
Otepää MK etapp (seadmed E&T)

2009

Eestimaa Uhkus / Reaalkool / (seadmed CuuClub, E&T)
Pirate Station / SSH / (seadmed E&T)
Selgeltnägijate tuleproov / K2 Stuudio / (seadmed Cuu Club, Kanal 2, E&T)
Venno Loosaare lastelaulude plaadi “MINUL ON” esitlus / Eesti Nukuteater
Insightout Company tantsulavastus “Opus Tempus”
Walking with Dinosaurs / Saku Suurhall / rigging blogi
Ühendatud Ürgmehed / Pärnu / Tartu / Tallinn (seadmed Cuu Club, E&T)
Meenutades Michael Jacksonit / Tartu / Pärnu / Tallinn (seadmed Cuu Club, E&T)
Jürgen Veber / “The Path of Wonders” / Nokia Kontserdimaja / (seadmed Cuu Club, Nokia Kontserdimaja)
Tele 2 Go Live 2009 (seadmed E&T)
Cookies / Baltic Chain Run 2009 / Sigulda
Sõprade tuur 2 (seadmed E&T)
Jaan Tätte laulude õhtu ‘Tulemine’ (seadmed E&T)
Madonna / Tallinna Laululava (rigging)
The Wailers / Pirita Klooster (seadmed E&T)
Tanel Padar & The Sun “Läbi öö”/ Õllesummer (seadmed Eventech, E&T)
Supernoova / Vene Draamateater (seadmed E&T)
“Noored on hukas?” tuur / risti rästi läbi Eesti (seadmed E&T)
ERKI Moeshow 2009 / EKA (seadmed Balti Kontsert)
Showgrupp “Vikerkaar” kevadshow / Salme Kultuurikeskus (seadmed E&T)
Jazzkaar 2009 / Vene Kultuurikeskuse suur saal ja Al Jarreau (seadmed E&T)
Tanel Padar & The Sun, Zetod, Defrage / Tapper (seadmed Cuu Club, E&T)
Inseneride moeshow / TTÜ (seadmed Cuu Club, E&T)
Tanel Padar & The Sun / Tallinn Music Week / Von Krahl (seadmed Eventech)
Kroonika Seksikad / Tallink SPA (seadmed Cuu Club, Eventech, E&T)
Cookies / Bikers Pub (seadmed Cuu Club)
MK etapp / Otepää
Vikerkaar 45 / Salme kultuurikeskus (seadmed Valgusemeister, Cuu Club)

2008

Eestimaa uhkus / Reaalkool
Manhattan Transfer / Linnahall (seadmed Valgusemeister)
Tanel Padar & The Sun “Unisex” esitluskontsert / Kultuurikatel
ETV Live / Terminaator / Nukuteater
Jürgen Veber “Trikimees 100% Live” (seadmed E&T)
Dagö kontserdid novembris (seadmed E&T, Cuu Club)
ANDREW LLOYD webber 60 JUUBELIGALA (seadmed E&T)
HND / Rock Cafe (seadmed Rock Cafe, Event Center)
Küünikontsert 2008 (seadmed Valgusemeister)
JJ Street Baltic Session / Salme Kultuurikeskus (seadmed Valgusemeister)
Tanel Padar & The Sun / Club Überblingen (I Don’t Care video) (seadmed Cuu Club)
Tanel Padar & The Sun / Kuusalu pubis (seadmed E&T, Cuu Club)
Tanel Padar & The Sun / Musta Täku Tallis (seadmed Cuu Club)
REM / SSH (rigging)
GoLive 2008 / Lauluväljak (seadmed Valgusemeister, Cuu Club)
Snoop Dogg / Lauluväljak (seadmed E&T)
Dagö / Väljamõeldud lood (seadmed E&T)
Tanel Padar & The Sun (Õllesummer) (seadmed Eventech, E&T, Balti Kontsert)
The Sun & Smilers ühistuur (seadmed E&T, Cuu Club)
Sebastian Bach / Pirita Klooster (seadmed E&T)
Supernoova (seadmed E&T)
Buzz 2008 (seadmed E&T)
ERKI Moeshow 2008 (seadmed Balti Kontsert)
Showgrupp “Vikerkaar” Salme Kultuurikeskuses (seadmed Valgusemeister, Cuu Club)
Busta Rhymes (seadmed E&T)
Tanel Padar & The Sun plaadiesitlus (Rock Cafe) (seadmed E&T)
Dagö “Möödakarvapai” esitluskontserdid (seadmed E&T)

Leave a Reply

Your email address will not be published.