Maailmaküla festival

melcu

Selle festivaliga seoses on valgusest vähe rääkida, viimasel päeval, oleks saanud üldse ilma, sest ei Mari Pokinen, ega Hazmat Modine, ei vajanud showd, nad ise olid show, ma siis üritasin tahaplaanile ka jääda.

Aga fiilingust võib ikka kirjutada. Esimene päev Dagö ja Dissidenten. Uus Dagö sobis sellisesse keskonda siiani nähtud kontserditest kõige paremini. Oli kohe hea. Seda enam ei kujuta ma veel ette, kuidas see hakkab toimima vabaõhulavadel. Dissidenten oli superbänd, miks seda küll nii vähesed inimesed teadsid.

Teisel päeval Ewert Sundja & Two Dragons, vist kõige rahvarohkem esinemine ja jällegi väga hea. Siin sain ka valgust teha ja jäin rahule, nagu ka mitmed teised inimesed, selliste esinemiste nimel tasub tööd teha. “Max Wild” oli minu jaoks tsipa lahja Richard Bona.

Kolmandal päeval Mari Pokinen ja Hazmat Modine, ülihead kontserdid mõlemad, aga muidugi Hazmat Modinile ei saa miski vastu, Jazzkaar võiks neid ka kutsuda, sest Maailmakülal kahjuks ei õnnestunud sellist publikuhulka kokku ajada, mida nad väärinuksid. Mõnele Jazzkaare RC üritusele nagu rusikas silmaauku.

Pilte sharesin juba meie facebooki lehel http://www.facebook.com/cuuclub

One thought on “Maailmaküla festival

Leave a Reply

Your email address will not be published.