ERKI Moeshow 2010

melcu

19 tundi moeshowd läbi. Raske ja tänamatu show seekord. Aga samas stiilne ja eriline, mis ongi ju ERKI puhul eesmärk omaette. Tänamatu selles mõttes, et tegelt oli päras palju tööd valgusega, aga ma saan täiesti aru, kui seda polnud märgata. Kahtlemata oli ürituse kohavalik õnnestunud ja kuigi silent disco värk oli ebamugav ja mitte nüüd väga kvaliteetne, andis see ka oma osa. Catwalk oli kahes osas ja peale selle oli nii palju inimesi, et ma väga hästi ei näinud, mis seal toimus, aga üldiselt pime ei olnud, arvestades, et lagi põhimõtteliselt kolm meetrit, lava ise ka 40 cm, siis järelikult keskmise modelli ja trussi vahele jäi umbes 50cm, kuhu pidi ära mahtuma prože ja valguse avanemine. Selle kohta oli ikka täitsa valge. Rahva keskel olnud lava ei saanud ka külgedelt valgustada, sest seal oli veel madalam, siis ma oleks publiku täitsa ära pimestanud. Mida sai isegi piisavalt tehtud, väga vabandan.

Aga järgmine aasta jälle, siis loodetavasti valgussõbralikumas kohas, kuigi see pole tingimata väga tähtis. Peaasi, et inimesed oleksid samad või vähemalt samatoredad.

Ja lõpetuseks ütlen aitäh ka Kristole, Viljarile, Meigole ja Erkile, sest ma olin hommikul ikka üsna grumpy, kuigi tegelt on ässadega ikka mõnus tööd teha.

edit: Ja see Tele2 kollektsioon ja üks lava pime, põhjus oli selles, et need kottide mustrid pidid helendama pimedas ja ma ei tea, miks need modellid ei käinud siniste lampide juures neid mustreid laadimas, ma kahtlustan, et nad mõtlesid, et see mõjub kaugelt ka, aga noh, füüsika pole arvatavasti nende kõige tugevam aine …

3 thoughts on “ERKI Moeshow 2010

  1. Sulle lohutuseks- valguse kallal vinguti aftekal oluliselt vähem, kui olematu catwalki, modellide mitteposeerimise, kõrvaklappide ja kogu korralduse kehvuse üle. Aga…vinguti ikka selle kallal ka.

    Lil

Leave a Reply

Your email address will not be published.